Tri boda ostala u Splitu

Na „Parku mladeži“ odigran je susret 3. kola 1. HNLŽ Lige za prvaka između ŽNK Split i ŽNK Osijek, na žalost, u korist domaćina. Splićanke se pobijedile rezultatom 2-0 i time se učvrstile na prvome mjestu domaćeg prvenstva u aktualnoj sezoni.

ŽNK Osijek u utakmicu je ušao s početnom postavu koju su činile: Maja Belaj, Barbara Živković, Kristina Nevrkla, Maja Joščak, Lorena Balić, Mejrema Medić, Mateja Andrlić, Maria Kunštek, Anela Lubina, Ivana Bojčić i Izabela Lojna. Zamjene su bile: Katarina Mendeš,   Mateja Bulut, Iva Culek, Martina Šalek, Ena Pernar i Klara Kovačević.

Oba zgoditka za ŽNK Split postignuta su s bijele crte, strijelkinje su bile Aida Hadžić u 41. minuti i Iva Bukač u 84. minuti. Ne smije se ni izostaviti kako su pred kraj drugog poluvremena čak dvije igračice ŽNK Osijek, Maria Kunštek i Anela Lubina, dobile crvene kartone.

Zaključak – naše su djevojke dale sve od sebe, ali nekada to nije dovoljno.